Tunniplaan

Tühista
6 dets 23, kolmapäev
Kellaaeg Huviring Tund/Tegevus Õpetaja Ruum
09:00 - 10:30 Ellerheina mudilaskoor (I-II solfedžo) Aale Rosenstrauch 12-06
09:00 - 10:30 Väikelaste loovusring (1-2 a) - Anneli Uus 2-15
09:00 - 09:45 Kullo eelkool (5 a) II rühm muusika Mari Kalling 2-06
09:00 - 10:30 Väikelaste loovusring (1-2 a) - Anneli Uus 2-16
09:00 - 09:45 Ellerheina mudilaskoor (1 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit 12-07
09:00 - 09:40 Kullo eelkool (6 a) VI rühm eesti keel Eda Hallmägi 25-09
09:00 - 09:40 Kullo eelkool (6 a) V rühm eesti keel Neili Maasing 25-07
09:45 - 10:30 Ellerheina mudilaskoor (2. kl koor) - Mallika Veeperv, Marit Koit 12-07
09:45 - 10:30 Ellerheina mudilaskoor (2 kl koor) Mallika Veeperv, Marit Koit 12-08
09:45 - 10:15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm muusika Mari Kalling 2-06
09:45 - 10:25 Kullo eelkool (6 a) V rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
09:50 - 10:35 Kullo eelkool (5 a) II rühm eesti keel Eda Hallmägi 25-09
10:00 - 11:00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
10:00 - 11:30 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) - Elve Erm 25-06
10:00 - 11:00 Laulustuudio Sinilill (1-3 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
10:20 - 11:00 Kullo eelkool (6 a) VI rühm inglise keel Jaana Toome 25-04
10:25 - 10:55 Kullo eelkool (6 a) V rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
10:30 - 11:15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) Marit Koit, Mallika Veeperv 12-07
10:30 - 11:15 Ellerheina mudilaskoor (III-IV solfedžo) Aale Rosenstrauch 12-06
10:30 - 11:15 Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) - Mallika Veeperv, Marit Koit 12-08
10:40 - 12:10 Väikelaste loovusring (3-4 a) - Anneli Uus 2-15
10:40 - 12:10 Väikelaste loovusring (3-4 a) - Anneli Uus 2-16
10:40 - 11:25 Kullo eelkool (5 a) II rühm matemaatika Eda Hallmägi 25-09
11:00 - 11:40 Kullo eelkool (6 a) V rühm inglise keel Jaana Toome 25-04
11:05 - 11:45 Kullo eelkool (6 a) VI rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
11:30 - 12:15 Kullo eelkool (5 a) II rühm käeline tegevus Eda Hallmägi 25-09
11:45 - 12:15 Kullo eelkool (6 a) VI rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
11:45 - 12:15 Kullo eelkool (6 a) V rühm muusika Mari Kalling 2-06
12:00 - 12:45 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
12:00 - 12:45 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
12:00 - 12:45 Puhkpilliorkester (individuaaltund) - Valdo Rüütelmaa 24-04
12:30 - 13:15 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
13:00 - 13:45 Kullo eelkool (5 a) III rühm muusika Mari Kalling 2-06
13:00 - 13:45 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
13:00 - 13:40 Kullo eelkool (6 a) VII rühm eesti keel Eda Hallmägi 25-09
13:15 - 14:45 Laulustuudio Sinilill (ansambel) 6-8a ansambel Elve Erm 35-05
13:15 - 14:00 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
13:30 - 14:15 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
13:30 - 15:45 Maalimine Joonistamine Karola Kaugema 31-10
13:30 - 14:15 Klaveriõpe - Lilian Kapp 25-05
13:30 - 15:45 Maalimine Joonistamine Karola Kaugema 31-10
13:30 - 14:15 Puhkpilliorkester (individuaaltund) - Valdo Rüütelmaa 24-04
13:45 - 14:30 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
13:45 - 14:30 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
13:45 - 14:15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm muusika Mari Kalling 2-06
13:50 - 14:35 Kullo eelkool (5 a) III rühm eesti keel Eda Hallmägi 25-09
14:15 - 15:00 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
14:15 - 15:00 Klaveriõpe - Lilian Kapp 25-05
14:15 - 15:00 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
14:15 - 15:00 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
14:15 - 15:00 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
14:20 - 15:00 Kullo eelkool (6 a) VII rühm inglise keel Jaana Toome 25-04
14:30 - 15:15 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-07
14:30 - 15:15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe - Galja Jõgi 35-15
14:30 - 15:15 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
14:30 - 15:15 Raduga mudilaskoor (Ansambel) - Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova 14-0
14:30 - 15:15 Raduga mudilaskoor (solfedžo 2. klass I grupp) - Jelena Kim 14-05
14:30 - 15:15 Kitarriõpe - Andrus Kirss 25-08
14:40 - 15:25 Kullo eelkool (5 a) III rühm matemaatika Eda Hallmägi 25-09
14:45 - 15:30 Autoring - Viktor Ditmann Kullo autoplats
14:45 - 15:30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
14:50 - 16:20 Laulustuudio Sinilill (ansambel) 8-12a ansambel Elve Erm 35-05
15:00 - 15:45 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) - Karl-Hendrik Onton 01-12
15:00 - 15:45 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
15:00 - 15:45 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
15:00 - 15:45 Klaveriõpe - Lilian Kapp 25-05
15:00 - 15:45 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
15:00 - 15:45 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
15:00 - 15:45 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
15:05 - 15:45 Kullo eelkool (6 a) VII rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
15:15 - 16:00 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
15:15 - 16:00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Anneli Mäeots 12-07
15:15 - 17:30 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (vanus alates 12 aastat) Triin Summatavet 31-06
15:15 - 16:00 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
15:15 - 16:00 Flöödiõpetus - Maris Lend 35-13
15:15 - 16:00 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
15:15 - 16:00 Raduga mudilaskoor (I rühm) - Julia Kozlova 14-08
15:15 - 16:00 Raduga mudilaskoor (I rühm) - Galina Morozova-Iljenko 14-0
15:15 - 16:25 KT Stuudio S3 Anneli Markov 15-0
15:20 - 16:05 Kitarriõpe - Andrus Kirss 25-08
15:30 - 16:15 Raduga kandidaatkoor (solfedžo A rühm) - Jelena Orlova 14-05
15:30 - 17:45 Keraamika I rühm - Aino Arumäe 11-08
15:30 - 20:00 Mõttemängud - Ants Soosõrv 25-02
15:30 - 16:15 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-07
15:30 - 16:15 Kitarriõpe - Allan Vainola 35-08
15:30 - 16:15 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
15:30 - 17:45 Keraamika I rühm - Aino Arumäe 11-08
15:30 - 17:45 Raduga kandidaatkoor (A+B) - Natalja Kuzina, Julia Krehova 14-06
15:30 - 16:15 Kullo eelkool (5 a) III rühm käeline tegevus Eda Hallmägi 25-09
15:30 - 17:45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-05
15:45 - 16:30 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
15:45 - 16:30 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
15:45 - 16:30 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
15:45 - 16:30 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
15:45 - 16:30 Klaveriõpe - Lilian Kapp 25-05
15:45 - 16:30 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
15:45 - 16:30 Solfedžo pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) eesti k. Jelena Kim 2-14
15:45 - 16:15 Kullo eelkool (6 a) VII rühm matemaatika/ käeline tegevus Neili Maasing 25-07
15:55 - 16:40 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) - Karl-Hendrik Onton 01-12
16:00 - 16:45 Ellerheina tütarlastekoor (solfedžo 8. klass aldid) Ülle Sander 12-06
16:00 - 16:45 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe - Galja Jõgi 35-15
16:00 - 16:45 Flöödiõpetus - Maris Lend 35-13
16:00 - 16:45 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Anneli Mäeots 12-07
16:00 - 17:30 Tantsuansambel Sõleke rühm PK1 Jaanika Liiu, Siiri Alango 11-0
16:00 - 16:45 Kitarriõpe - Aleksandra Bondaruk Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16:00 - 16:45 Raduga mudilaskoor (II rühm) - Galina Morozova-Iljenko 14-0
16:00 - 16:45 Raduga mudilaskoor (II rühm) - Julia Kozlova 14-08
16:10 - 16:55 Kitarriõpe - Andrus Kirss 25-08
16:15 - 17:00 Autoring - Viktor Ditmann Kullo autoplats
16:15 - 17:00 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-07
16:15 - 17:00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
16:15 - 17:00 Raduga kandidaatkoor (solfedžo B rühm) - Jelena Orlova 14-05
16:25 - 17:35 KT Stuudio S5 Anneli Markov 15-0
16:30 - 18:00 KT Stuudio E1 Sandra Põld 3K saal
16:30 - 18:45 Tantsuansambel Sõleke rühm ST1 Helerin Rauna 13-10
16:30 - 17:15 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
16:30 - 17:15 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
16:30 - 18:45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) - Kersti Linnamägi 21-03
16:30 - 18:00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
16:30 - 17:15 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
16:30 - 17:15 Klaveriõpe - Lilian Kapp 25-05
16:30 - 17:15 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
16:30 - 18:00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) - Elve Erm 35-05
16:30 - 18:00 Laulustuudio Sinilill (3-4 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
16:30 - 17:15 Solfedžo puhkpilliorkester+pilliõpe II tase eesti k. Jelena Kim 2-14
16:45 - 17:30 Kitarriõpe - Aleksandra Bondaruk Kullo Lastegalerii Kuninga 6
16:45 - 17:30 Raduga mudilaskoor (III rühm) - Galina Morozova-Iljenko, Julia Kozlova 14-0
16:45 - 17:30 Ellerheina tütarlastekoor (solf. 9. klass) Ülle Sander 12-06
16:45 - 17:30 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe - Galja Jõgi 35-15
16:45 - 17:35 KT Stuudio S6 Mirjam Murel-Punder 1-01
16:45 - 17:30 Flöödiõpetus - Maris Lend 35-13
16:45 - 17:30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Anneli Mäeots 12-07
16:45 - 17:30 Trummiõpe - Joosep Voolmaa 01-15
16:50 - 17:35 Ukulelering - Karl-Hendrik Onton 2-02
17:00 - 20:45 Õmblemine ja mood - Piret Ojamaa 31-07
17:00 - 18:30 Väikelaste loovusring (3-4 a) - Anneli Uus 2-16
17:00 - 17:45 Raduga kandidaatkoor (solfedžo C rühm) - Jelena Orlova 14-05
17:00 - 17:45 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
17:00 - 17:45 Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) - Gerli Aet Arras 2-06
17:00 - 17:45 Kitarriõpe - Andrus Kirss 25-08
17:00 - 20:45 Õmblemine ja mood - Piret Ojamaa 31-07
17:00 - 18:00 KT Stuudio Street jazz (E valik) Herta Soro 24-02
17:00 - 17:45 Autoring - Viktor Ditmann Kullo autoplats
17:00 - 18:30 Väikelaste loovusring (3-4 a) - Anneli Uus 2-15
17:00 - 17:45 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
17:00 - 17:45 Klaveriõpe - Olga Marenkova 35-09
17:15 - 18:00 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
17:15 - 18:00 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-07
17:15 - 18:00 Solfedžo puhkpilliorkester+pilliõpe III-IV tase eesti k. Jelena Kim 2-14
17:15 - 19:45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (vanus alates 14 aastat) Triin Summatavet 21-05
17:15 - 18:00 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
17:15 - 18:00 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
17:15 - 18:00 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
17:15 - 18:00 Klaveriõpe - Lia Denissova 24-05
17:15 - 18:00 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
17:30 - 18:15 Flöödiõpetus - Maris Lend 35-13
17:30 - 19:45 Robotiehitus (algajad) ja Makettide ja mudelite meisterdamine - Mait Murumäe 15-06
17:30 - 18:15 Trummiõpe - Joosep Voolmaa 01-15
17:30 - 19:00 Laevamudelism - Vladimir Kovaljov 15-08
17:30 - 18:15 Kitarriõpe - Aleksandra Bondaruk Kullo Lastegalerii Kuninga 6
17:30 - 19:45 Tantsuansambel Sõleke rühm PK2 Jaanika Liiu, Siiri Alango 11-0
17:30 - 19:00 Laevamudelism - Vladimir Kovaljov 15-08
17:30 - 19:45 Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika (vanus alates 14 aastat) Triin Summatavet 31-06
17:30 - 18:45 Ellerheina tütarlastekoor I rühm (HR) Ülle Sander 12-06
17:30 - 18:15 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) - Galja Jõgi 35-15
17:30 - 19:00 Disainiring/ meisterdamine ja voolimine - Tiit Kivistik 11-04
17:35 - 18:15 KT Stuudio S6 Mirjam Murel-Punder 15-0
17:45 - 18:30 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
17:45 - 19:15 Raduga ettevalmistuskoor - Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova 14-06
17:45 - 18:30 Kitarriõpe - Allan Vainola 35-08
17:45 - 18:30 KT Stuudio KT5 Anneli Markov 1-01
17:45 - 18:30 Ukulelering - Karl-Hendrik Onton 2-02
17:45 - 18:30 Raduga kandidaatkoor (ansambel) - Jelena Orlova 14-05
17:45 - 18:30 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Anneli Mäeots 12-07
17:50 - 18:35 Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) - Gerli Aet Arras 2-06
18:00 - 18:45 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
18:00 - 19:00 KT Stuudio Contemporary jazz tehnika (E valik) Sandra Põld 3K saal
18:00 - 21:00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-05
18:00 - 19:00 - Ellerheina ettevalmistuskoori peaproov kontserdiks Gerli Aet Arras 24-05
18:00 - 18:45 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
18:00 - 18:45 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
18:00 - 18:45 Kitarriõpe/ viiuliõpe - Mihkel Kuusler 35-14
18:00 - 18:45 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
18:00 - 18:45 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
18:00 - 18:45 Solfedžo pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) vene k Jelena Kim 2-14
18:00 - 19:00 KT Stuudio Street jazz (E valik) Herta Soro 24-02
18:00 - 18:45 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
18:10 - 19:40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
18:10 - 19:40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) - Elve Erm 35-05
18:10 - 19:40 Laulustuudio Sinilill (5-6 a) - Elve Erm, Imbi Truuväärt 35-05
18:15 - 19:00 Trummiõpe - Joosep Voolmaa 01-15
18:15 - 19:00 KT Stuudio KT4 Mirjam Murel-Punder 15-0
18:15 - 19:00 Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe (orkestritund) - Galja Jõgi 35-15
18:30 - 19:15 Autoring (Pirita) - Voldemar Borkman Kalmuse tee 12
18:30 - 19:15 KT Stuudio KT6 Anneli Markov 1-01
18:30 - 19:15 Ellerheina lastekoor (häälerühmad) Anneli Mäeots 12-07
18:40 - 19:25 Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) - Gerli Aet Arras 2-06
18:45 - 19:30 Ellerheina lastekoor (hääleseade) Ilona Muhel 12-08
18:45 - 19:30 Solfedžo pilliõpe I tase (1-2 a õppivad) eesti k Jelena Kim 2-14
18:45 - 19:30 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
18:45 - 19:30 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
18:45 - 20:00 Ellerheina tütarlastekoor II rühm (HR) Ülle Sander 12-06
18:45 - 19:30 Viiuliõpe - Anna-Liis Näksi 2-05
19:00 - 21:25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) - Kersti Linnamägi 21-03
19:00 - 20:00 KT Stuudio Contemporary jazz tehnika (E valik) Sandra Põld 3K saal
19:00 - 19:45 Trummiõpe - Joosep Voolmaa 01-15
19:00 - 20:30 Tantsuansambel Sõleke rühm VIL1 Kätlin Merisalu 13-10
19:15 - 20:00 Ellerheina lastekoor (häälerühmad - triod) Anneli Mäeots 12-07
19:30 - 20:15 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 24-04
20:00 - 20:45 Ellerheina tütarlastekoor Solfedžo Ülle Sander 12-06