Tunniplaan

Tühista
Kellaaeg Huviring Tund/Tegevus Õpetaja Ruum
09:00 - 12:15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte Illa Tätte 1-19
09:00 - 12:15 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte Illa Tätte 15-0
09:30 - 11:00 KT Stuudio SH Anneli Markov 3K saal
12:15 - 13:00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) - Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp 24-04
12:15 - 13:00 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
12:30 - 13:15 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
13:00 - 13:45 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
13:15 - 14:00 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
13:30 - 14:15 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
13:30 - 14:15 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
13:30 - 16:45 Kullo eelkool (väikerühmad) Illa Tätte Illa Tätte 1-19
13:45 - 14:30 Puhkpilli orkester (individuaaltund) - Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp 24-04
13:45 - 14:30 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
14:00 - 14:45 Laulustuudio Helisev hääl - Gerli Aet Arras Kullo Lastegalerii Kuninga 6
14:15 - 15:00 Trummiõpe - Elvis Jakobson 01-14
14:30 - 15:15 Kullo eelkool (6 a) XIV rühm (vene emakeelega õpilastele) matemaatika Tiiu Liivamägi 25-04
14:30 - 15:15 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
14:30 - 15:15 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 2-06
14:45 - 15:30 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
14:45 - 15:30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
15:00 - 15:45 Ukulelering - Karl-Hendrik Onton 2-15
15:00 - 16:00 KT Stuudio erinevad rühmad, akrobaatika Sirli Jüris 15-0
15:00 - 15:45 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
15:15 - 16:00 Viiuliõpe - Ksenia Vaher 14-02
15:15 - 16:25 KT Stuudio S2 Anneli Markov 24-02
15:15 - 16:00 Puhkpilli orkester (individuaaltund) - Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp 24-04
15:15 - 16:00 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 2-06
15:20 - 16:05 Kullo eelkool (6 a) XIV rühm (vene emakeelega õpilastele) loodusõpetus Tiiu Liivamägi 25-04
15:30 - 17:45 Raduga kontsertkoor (ansambel) - Natalja Kuzina 14-07
15:30 - 16:15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
15:30 - 17:45 Raduga kontsertkoor (hääleseade) - Elina Kulakova 14-0
15:40 - 16:25 Laulustuudio Helisev hääl - Gerli Aet Arras Kullo Lastegalerii Kuninga 6
15:45 - 16:30 Raduga kontsertkoor (solfedžo 5. klass) - Jelena Orlova 14-05
15:45 - 16:30 Klaveriõpe - Julia Krehova 14-04
15:55 - 16:40 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) - Karl-Hendrik Onton 01-12
16:00 - 20:30 Mõttemängud - Ants Soosõrv 25-02
16:00 - 16:45 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 2-06
16:00 - 18:00 Ellerheina tütarlastekoor I rühm (HR) Ülle Sander 12-06
16:00 - 17:30 Käsitööarmastajate huviring (algajad) - Margarita Tamm 21-04
16:00 - 16:45 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
16:00 - 18:15 Tantsuansambel Sõleke rühm PK1 Jaanika Liiu/ Siiri Alango 11-0
16:00 - 18:00 Ellerheina tütarlastekoor I rühm Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja 12-0
16:10 - 16:55 Kullo eelkool (6 a) XIV rühm (vene emakeelega õpilastele) eesti keel Tiiu Liivamägi 25-04
16:15 - 17:00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
16:30 - 17:15 Raduga kontsertkoor (solfedžo 6. klass) - Jelena Orlova 14-05
16:30 - 18:00 KT Stuudio erinevad rühmad, jazz/ kaasaegne Minnamari Murel 3K saal
16:30 - 18:45 Teatriring - Mihkel Kohava 24-05
16:30 - 18:45 Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) - Kersti Linnamägi 21-03
16:30 - 17:45 KT Stuudio S7 Anneli Markov 24-02
16:45 - 17:30 Klaveriõpe - Veronica Khoretskaya 14-06
16:45 - 17:30 Puhkpilli orkester (orkestriproov) - Tanel Koho 24-04
16:50 - 17:35 Kitarriõpe (elektri- ja basskitarr) - Karl-Hendrik Onton 01-12
17:00 - 17:45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
17:00 - 19:15 Moekunst I rühm - Helle Korsar 31-09
17:00 - 19:15 Tantsuansambel Sõleke rühm ST1 Helerin Rauna, Siiri Alango 13-0
17:00 - 19:15 Moekunst I rühm - Helle Korsar 31-09
17:00 - 17:45 Kullo eelkool (6 a) XIV rühm (vene emakeelega õpilastele) kunstiõpetus Tiiu Liivamägi 25-04
17:15 - 18:00 Trummiõpe - Lauri Põld 01-13
17:15 - 18:00 Raduga kontsertkoor (solfedžo 7. klass) - Jelena Orlova 14-05
17:30 - 18:15 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 2-06
17:45 - 19:15 Raduga ettevalmistuskoor - Galina Morozova-Iljenko, Elina Kulakova 14-0
18:00 - 18:45 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
18:00 - 20:00 Ellerheina tütarlastekoor II rühm Ingrid Kõrvits, Kadri Toomoja 12-0
18:00 - 18:45 Kitarriõpe/ viiuliõpe - Mihkel Kuusler 35-14
18:00 - 20:00 Ellerheina tütarlastekoor II rühm (HR) Ülle Sander 12-06
18:15 - 19:00 Puhkpilliorkester - Tanel Koho 2-06
18:45 - 19:30 Kitarriõpe - Mihkel Kuusler 35-14
18:45 - 19:30 Trummiõpe - Lauri Põld 01-13
18:45 - 19:30 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
19:00 - 21:25 Joonistamise- ja maalikursus täiskasvanutele (Atk) - Kersti Linnamägi 21-03
19:30 - 20:15 Kitarriõpe/ viiuliõpe - Mihkel Kuusler 35-14
19:30 - 20:15 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07
20:00 - 20:45 Ellerheina tütarlastekoor Solfedžo Ülle Sander 12-06
20:15 - 21:00 Ellerheina tütarlastekoor (hääleseade) Egle Veltmann 12-07