Liitu huviringiga (2020/2021)

Huvikooli kohakasutusleping kehtib ühe õppeaasta (01.09.2020-31.05.2021), lepingu ennetähtaegseks lõpetamiseks tuleb täita vastav avaldus meie kodulehel. Kui rippmenüü valikus huviringi ei ole, siis selle huviringi kohad on käesolevaks õppeaastaks juba täitunud. 1 koolitund kestab 45 minutit, olenevalt rühmast võib ühel päeval toimuda mitu tundi järjest – täpsema info leiate huviringi lehelt.

Kui Te ei soovi enne proovitundi lepingut sõlmida, võtke ühendust huvipakkuva huviringiga. Palume arvestada, et kohtade arv huviringides on piiratud. Kindla koha tagab allkirjastatud vastuvõtudokumentide esitamine. Võtame vastu ainult elektroonilisi dokumente.

Osaleja

Huviring

Lisateenused:

Esindaja

Nõusolek isikuandmete töötlemiseks

Annan koolile nõusoleku avalikustada oma lapse järgmisi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning tunnustada last tubli saavutuse eest.
Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse, nt: huviringide, võistluste, festivalide, etenduste jne. kohta ning tunnustada last tubli saavutuse, nt konkursi võitmise või võistlusel auhinnalise koha saamise eest.
Avalikustamise eesmärk on tunnustada heade saavutuste eest ja kajastada kooli tegevust.
Avalikustamise eesmärk on tunnustada heade saavutuste eest ja kajastada huviringide tegevust.

Luban neid andmeid avalikustada:

Annan koolile nõusoleku kasutada oma e-posti aadressi järgmiselt:

Teabe edastamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning anda lapsevanematele täiendavat teavet huviringide kohta.
Uudiskirja saatmise eesmärk on teavitada kooli tegevusest.

Eriliigilised isikuandmed:

Lapse terviseandmete töötlemise eesmärk on lapse elu ja tervise kaitse ning turvalise keskkonna tagamine koolis.