Liitu huviringiga (2019/2020)

Huvikooli kohakasutusleping kehtib ühe õppeaasta, seega on vajalik täita avaldus ja lepingud uueks õppeaastaks. Keda saame vastu võtta huviringidesse, selle info leiab siit. Kui rippmenüü valikus huviringi ei ole, siis selle huviringi kohad on käesolevaks õppeaastaks juba täitunud. 1 koolitund kestab 45 minutit, olenevalt rühmast võib ühel päeval toimuda mitu tundi järjest, täpsem info iga huviringi lehel.

Kui soovite õppelepingu lõpetada, siis vajutage Vajutage siia.

NB! Selle õppeaasta viimane kuupäev on 01.06.2020. Kõik avaldused, mis on esitatud pärast seda kuupäeva, kantakse üle järgmisele õppeaastale.

Osaleja

Huviring

Lisateenused:

Esindaja

Nõusolek isikuandmete töötlemiseks

Annan koolile nõusoleku avalikustada oma lapse järgmisi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning tunnustada last tubli saavutuse eest.
Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse, nt: huviringide, võistluste, festivalide, etenduste jne. kohta ning tunnustada last tubli saavutuse, nt konkursi võitmise või võistlusel auhinnalise koha saamise eest.
Avalikustamise eesmärk on tunnustada heade saavutuste eest ja kajastada kooli tegevust.
Avalikustamise eesmärk on tunnustada heade saavutuste eest ja kajastada huviringide tegevust.

Luban neid andmeid avalikustada:

Annan koolile nõusoleku kasutada oma e-posti aadressi järgmiselt:

Teabe edastamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning anda lapsevanematele täiendavat teavet huviringide kohta.
Uudiskirja saatmise eesmärk on teavitada kooli tegevusest.

Eriliigilised isikuandmed:

Lapse terviseandmete töötlemise eesmärk on lapse elu ja tervise kaitse ning turvalise keskkonna tagamine koolis.