Kullo vastuvõtu avaldus (2024/2025)

Huviringide õppetegevus toimub Mustamäel aadressil Vilde tee 69 (va Ellerhein mudilas-, laste-, ja tütarlastekoor ning puhkpilliorkester, kelle õppetöö toimub Räägu tee 49).
Huvikooli koha kasutamise leping kehtib üks õppeaasta (2024/2025). Peale avalduse esitamist tulevad Teie postkasti avaldus, leping ning andmekaitse nõusolek – palume need allkirjastada digitaalselt ning laadida üles lingile, mis leitav e-kirjast.

NB! Kohtade arv huviringides on piiratud! Õppekoha garanteerib Teile huvikooli poolt tagasisaadetud kinnituskiri ja allkirjaga leping.

Huviringidega saate tutvuda siin. Lepingu ennetähtaegseks lõpetamiseks tuleb täita lahkumisavaldus.

Osaleja

Õpilase andmed

NB! Palun ärge kasutage siin esindaja/lapsevanema e-maili aadressi
Eelkooliealise lapse puhul valige "muu"

Huviring

Kui rippmenüü valikus huviringi ei ole, siis selle huviringi kohad on käesolevaks õppeaastaks juba täitunud. Kodulehelt leiate info, kas registreerida saab ootenimekirja.
Lisateenused:

Esindaja

Täisealine õpilane/alaealise õpilase vanem, eestkostja või hooldaja


Nõusolek isikuandmete töötlemiseks

Annan koolile nõusoleku avalikustada oma lapse järgmisi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning tunnustada last tubli saavutuse eest.
Avalikustamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse, nt: huviringide, võistluste, festivalide, etenduste jne. kohta ning tunnustada last tubli saavutuse, nt konkursi võitmise või võistlusel auhinnalise koha saamise eest.
Avalikustamise eesmärk on tunnustada heade saavutuste eest ja kajastada huviringide tegevust.* * Huvikooli avalikel üritustel pildistatakse ja filmitakse avalikustamise eesmärgil. * Eraisikutel (sh õpilane, külaline, lapsevanem jt) on avalikel üritustel pildistamine ja filmimine lubatud vaid isiklikuks otstarbeks, nende salvestiste levitamise eest huvikool ei vastuta.

Luban neid andmeid avalikustada:

Annan koolile nõusoleku kasutada oma e-posti aadressi järgmiselt:

Teabe edastamise eesmärk on jagada teavet kooli tegevuse kohta ning anda lapsevanematele täiendavat teavet huviringide kohta.
Uudiskirja saatmise eesmärk on teavitada kooli tegevusest.

Eriliigilised isikuandmed:

Lapse terviseandmete töötlemise eesmärk on lapse elu ja tervise kaitse ning turvalise keskkonna tagamine koolis.