09:00 - 12:15
|
Kullo eelkool (4 a) I rühm |
üldõpetus |
Reelika Koosma |
25-06 |
09:00 - 10:30
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-15 |
09:00 - 09:45
|
Mudilaste muusikaring (1-2 a) |
- |
Galina Karpenko, Darja Andrejeva |
2-05 |
09:00 - 09:45
|
Kullo eelkool (6 a) I rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
09:00 - 12:15
|
Kullo eelkool (väikerühmad) |
Illa Tätte |
Illa Tätte |
Kullo Lastegalerii Kuninga 6 |
09:00 - 09:45
|
Kullo eelkool (6 a) II rühm |
liikumine |
Eve Eesmaa |
24-02 |
09:00 - 10:30
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-16 |
09:50 - 10:35
|
Kullo eelkool (6 a) II rühm |
inglise keel |
Jaana Toome |
25-04 |
09:50 - 10:35
|
Kullo eelkool (6 a) I rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
10:40 - 11:25
|
Kullo eelkool (6 a) II rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
10:40 - 12:10
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-16 |
10:40 - 12:10
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-15 |
10:40 - 11:25
|
Kullo eelkool (6 a) I rühm |
inglise keel |
Jaana Toome |
25-04 |
10:50 - 11:25
|
Kullo eelkool (4 a) I rühm |
muusika |
Mari Kalling |
2-06 |
11:30 - 12:15
|
Kullo eelkool (6 a) II rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
11:30 - 12:15
|
Kullo eelkool (6 a) I rühm |
liikumine |
Eve Eesmaa |
24-02 |
12:15 - 13:00
|
Puhkpilli orkester (individuaaltund) |
- |
Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp |
24-04 |
12:20 - 13:50
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-16 |
12:20 - 13:50
|
Väikelaste loovusring (1-2 a) |
- |
Anneli Uus |
2-15 |
13:00 - 13:45
|
Kullo eelkool (6 a) IV rühm |
inglise keel |
Jaana Toome |
25-04 |
13:00 - 13:45
|
Kullo eelkool (6 a) III rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
13:00 - 13:45
|
Kullo eelkool (5 a) I rühm |
muusika |
Mari Kalling |
2-06 |
13:00 - 13:45
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
13:00 - 13:45
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
13:30 - 15:45
|
Maalimine |
Joonistamine |
Karola Kaugema |
31-10 |
13:30 - 14:15
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
13:30 - 15:45
|
Maalimine |
Joonistamine |
Karola Kaugema |
31-10 |
13:30 - 14:15
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
13:30 - 14:15
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
13:45 - 14:30
|
Puhkpilli orkester (individuaaltund) |
- |
Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp |
24-04 |
13:45 - 14:30
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
13:45 - 14:30
|
Ellerheina mudilaskoor (harjutustund) |
- |
Mallika Veeperv |
12-05 |
13:45 - 14:30
|
Ellerheina mudilaskoor |
(harjutustund) |
Marit Koit |
12-07 |
13:45 - 14:30
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
13:45 - 14:30
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
13:50 - 14:35
|
Kullo eelkool (6 a) IV rühm |
liikumine |
Eve Eesmaa |
24-02 |
13:50 - 14:35
|
Kullo eelkool (6 a) III rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
13:50 - 14:35
|
Kullo eelkool (5 a) I rühm |
eesti keel |
Reelika Koosma |
25-07 |
14:00 - 14:45
|
Klaveriõpe |
- |
Ellen Koik |
14-04 |
14:15 - 15:00
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
14:15 - 15:00
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
14:20 - 15:00
|
Trummiõpe |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
14:30 - 15:15
|
Kitarriõpe |
- |
Andrus Kirss |
25-08 |
14:30 - 15:15
|
Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe |
- |
Galja Jõgi |
35-15 |
14:30 - 15:15
|
Pop-jazz laul |
- |
Elina Salumäe |
35-05 |
14:30 - 15:15
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
14:30 - 16:00
|
Meisterdamine |
Puutöö ja disain (5-9 aastased) I |
Tiit Kivistik |
15-05 |
14:30 - 15:15
|
Ellerheina mudilaskoor |
(soololaul) |
Marit Koit |
12-07 |
14:30 - 15:15
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
14:30 - 15:15
|
Ellerheina mudilaskoor |
(solf. 3. kl tasandus) |
Aale Rosenstrauch |
12-06 |
14:30 - 15:15
|
Ellerheina mudilaskoor (soololaul) |
- |
Mallika Veeperv |
12-05 |
14:30 - 15:15
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
14:40 - 15:25
|
Kullo eelkool (5 a) I rühm |
matemaatika |
Reelika Koosma |
25-07 |
14:40 - 15:25
|
Kullo eelkool (6 a) IV rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
14:40 - 15:25
|
Kullo eelkool (6 a) III rühm |
liikumine |
Eve Eesmaa |
24-02 |
15:00 - 15:45
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
15:00 - 15:45
|
Solfedžo |
pilliõppe solf. I tase (vanus kuni 7.aastat) eesti k |
Jelena Kim |
2-14 |
15:00 - 15:45
|
Ellerheina lastekoor |
harjutustund (ansamblid) |
Anneli Mäeots |
12-0 |
15:00 - 15:45
|
Kitarriõpe |
- |
Andrei Lukjanov |
2-02 |
15:00 - 15:45
|
Trummiõpetus |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
15:00 - 15:45
|
Autoring (Pirita) |
- |
Voldemar Borkman |
Kalmuse tee 12 |
15:00 - 17:15
|
Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika |
(vanus alates 8 aastat) |
Triin Summatavet |
31-06 |
15:00 - 15:45
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
15:00 - 15:45
|
Kitarriõpe |
- |
Allan Vainola |
35-08 |
15:00 - 15:45
|
Ellerheina lastekoor |
(hääleseade) |
Ilona Muhel |
12-08 |
15:15 - 16:45
|
Ellerheina mudilaskoor (3. kl koor) |
- |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-07 |
15:15 - 16:00
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
2-05 |
15:15 - 16:00
|
Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe |
- |
Galja Jõgi |
35-15 |
15:15 - 16:00
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
15:15 - 16:45
|
Ellerheina mudilaskoor |
(3 kl koor) |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-05 |
15:15 - 16:00
|
Puhkpilli orkester (individuaaltund) |
- |
Valdo Rüütelmaa, Lilian Kapp |
24-04 |
15:15 - 16:00
|
Pop-jazz laul |
- |
Elina Salumäe |
35-05 |
15:15 - 16:25
|
KT Stuudio |
S2 |
Evelyn Unt |
15-0 |
15:15 - 16:00
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
15:15 - 16:45
|
Ellerheina mudilaskoor |
(III solfedžo) |
Aale Rosenstrauch |
12-06 |
15:15 - 16:00
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
15:20 - 16:05
|
Kitarriõpe |
- |
Andrus Kirss |
25-08 |
15:30 - 17:00
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm V |
Reelike Tükk, Juliana Juganson |
13-0 |
15:30 - 16:15
|
Kullo eelkool (5 a) I rühm |
käeline tegevus |
Reelika Koosma |
25-07 |
15:30 - 17:00
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm K |
Jaanika Liiu, Siiri Alango |
11-0 |
15:30 - 17:45
|
Skulptuur (I rühm) |
- |
Vergo Vernik |
11-09 |
15:30 - 17:45
|
Keraamika I rühm |
- |
Aino Arumäe |
11-08 |
15:30 - 16:15
|
Klaveriõpe |
- |
Ellen Koik |
14-04 |
15:30 - 16:15
|
Kullo eelkool (6 a) IV rühm |
eesti keel/ loodusõpetus |
Eda Hallmägi / Anu Kallavus |
25-09/1-19 |
15:30 - 16:15
|
Kullo eelkool (6 a) III rühm |
inglise keel |
Jaana Toome |
25-04 |
15:30 - 17:45
|
Keraamika I rühm |
- |
Aino Arumäe |
11-08 |
15:45 - 16:30
|
Kitarriõpe |
- |
Andrei Lukjanov |
2-02 |
15:45 - 16:30
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
15:45 - 16:30
|
Ellerheina lastekoor |
- |
Anneli Mäeots, Reinut Tepp |
12-0 |
15:45 - 16:30
|
Autoring (Pirita) |
- |
Voldemar Borkman |
Kalmuse tee 12 |
15:45 - 16:30
|
Ellerheina lastekoor |
(häälerühm) |
Ilona Muhel |
12-08 |
15:45 - 16:30
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
15:45 - 16:30
|
Solfedžo |
pilliõppe solf. II tase (3-4 aastat õppivad) eesti k. |
Jelena Kim |
2-14 |
15:50 - 17:00
|
KT Stuudio |
S4 |
Mirjam Murel-Punder |
3K saal |
16:00 - 18:15
|
Lennumudelism (edasijõudnud) |
- |
Marko Roolaid |
15-07 |
16:00 - 16:45
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
16:00 - 16:45
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
16:00 - 16:45
|
Kitarriõpe/ kandleõpe/ akordioniõpe |
- |
Galja Jõgi |
35-15 |
16:00 - 17:30
|
Raduga kontsertkoor (hääleseade) |
- |
Galina Morozova-Iljenko |
14-07 |
16:00 - 18:15
|
Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) |
- |
Erki Leitaru |
21-07 |
16:00 - 16:45
|
Raduga kontsertkoor (solfedžo 8 klass) |
- |
Jelena Orlova |
14-05 |
16:00 - 17:30
|
Käsitööarmastajate huviring (algajad) |
- |
Margarita Tamm |
21-04 |
16:00 - 18:15
|
Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) |
- |
Erki Leitaru |
21-07 |
16:00 - 16:45
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
16:10 - 16:55
|
Kitarriõpe |
- |
Andrus Kirss |
25-08 |
16:15 - 17:00
|
Pop-jazz laul |
- |
Elina Salumäe |
35-05 |
16:15 - 17:00
|
Folkstuudio Piibar |
- |
Jaagup Kippar |
35-11 |
16:30 - 17:40
|
KT Stuudio |
T2 |
Liisi-Lotte Kinks |
15-0 |
16:30 - 17:15
|
Kitarriõpe |
- |
Andrei Lukjanov |
2-02 |
16:30 - 17:15
|
Ellerheina lastekoor |
(häälerühm) |
Ilona Muhel |
12-08 |
16:30 - 18:15
|
KT Stuudio |
S7 |
Evelyn Unt |
24-02 |
16:30 - 17:15
|
Ellerheina ettevalmistuskoor (3 a) |
- |
Maarian Toompere |
2-06 |
16:30 - 18:45
|
Teatriring |
- |
Mihkel Kohava |
24-05 |
16:30 - 17:15
|
Ellerheina lastekoor |
- |
Anneli Mäeots |
12-0 |
16:30 - 18:45
|
Joonistamise- ja maalikursus noortele (En) |
- |
Kersti Linnamägi |
21-03 |
16:30 - 17:15
|
Trummiõpetus |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
16:30 - 17:15
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
16:30 - 17:15
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
16:30 - 18:00
|
Meisterdamine |
Puutöö ja disain (9-14 aastased) II |
Tiit Kivistik |
15-05 |
16:30 - 17:15
|
Klaveriõpe |
- |
Ellen Koik |
14-04 |
16:40 - 17:25
|
Kitarriõpe |
- |
Allan Vainola |
35-08 |
16:45 - 17:30
|
Mudilaste muusikaring (2-3 a) |
- |
Galina Karpenko, Darja Andrejeva |
2-05 |
16:45 - 17:30
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
16:45 - 18:15
|
Ellerheina mudilaskoor (4 kl koor) |
- |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-07 |
16:45 - 17:30
|
Kitarriõpe |
- |
Aleksandra Bondaruk |
Kullo Lastegalerii Kuninga 6 |
16:45 - 17:30
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
16:45 - 18:15
|
Ellerheina mudilaskoor |
(IV solfedžo) |
Aale Rosenstrauch |
12-06 |
16:45 - 18:15
|
Ellerheina mudilaskoor |
(4 kl koor) |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-05 |
17:00 - 19:15
|
Moekunst I rühm |
- |
Helle Korsar |
31-09 |
17:00 - 19:15
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm PK1 |
Jaanika Liiu, Siiri Alango |
11-0 |
17:00 - 17:45
|
Folkstuudio Piibar |
- |
Jaagup Kippar |
35-11 |
17:00 - 17:45
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
17:00 - 17:45
|
KT Stuudio |
TL3 |
Mari Kalling |
2-15 |
17:00 - 20:45
|
Õmblemine ja mood |
- |
Piret Ojamaa |
31-07 |
17:00 - 19:15
|
Moekunst I rühm |
- |
Helle Korsar |
31-09 |
17:00 - 17:45
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
17:00 - 17:45
|
Klaveriõpe |
- |
Olga Marenkova |
35-09 |
17:00 - 17:45
|
Autoring (Pirita) |
- |
Voldemar Borkman |
Kalmuse tee 12 |
17:00 - 18:15
|
KT Stuudio |
Lyrical jazz tehnika (E valik) |
Mirjam Murel-Punder |
3K saal |
17:00 - 17:45
|
Kitarriõpe |
- |
Andrus Kirss |
25-08 |
17:00 - 17:45
|
Raduga kontsertkoor (A) |
- |
Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova |
14-0 |
17:00 - 17:45
|
Pop-jazz laul |
- |
Elina Salumäe |
35-05 |
17:00 - 20:45
|
Õmblemine ja mood |
- |
Piret Ojamaa |
31-07 |
17:00 - 17:45
|
Solfedžo |
pilliõppe solf. IV tase (4-5 aastat õppivad) vene k. |
Jelena Kim |
2-14 |
17:05 - 19:15
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm ST2 |
Helena-Mariana Reimann, Juliana Juganson |
13-0 |
17:15 - 18:00
|
Trummiõpetus |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
17:15 - 18:00
|
Kitarriõpe |
- |
Andrei Lukjanov |
2-02 |
17:15 - 18:00
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
17:15 - 18:00
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
17:15 - 19:30
|
Joonistamine, trüki- ja arvutigraafika |
(vanus alates 12 aastat) |
Triin Summatavet |
21-05 |
17:20 - 18:05
|
Ellerheina ettevalmistuskoor (4 a) |
- |
Maarian Toompere |
2-06 |
17:30 - 18:15
|
Ellerheina lastekoor |
- |
Anneli Mäeots, Reinut Tepp |
12-0 |
17:30 - 18:15
|
Kitarriõpe |
- |
Allan Vainola |
35-08 |
17:30 - 18:30
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm Jänkud |
Reelike Tükk, Juliana Juganson |
13-10 |
17:30 - 18:15
|
Flöödiõpetus |
- |
Maris Lend |
35-13 |
17:30 - 18:15
|
Ellerheina lastekoor |
(häälerühm) |
Ilona Muhel |
12-08 |
17:30 - 19:45
|
Robotiehitus (edasijõudnud) ja Makettide ja mudelite meisterdamine |
- |
Mait Murumäe |
15-06 |
17:30 - 18:15
|
Klaveriõpe |
- |
Lilian Kapp |
25-05 |
17:30 - 18:15
|
Mudilaste muusikaring (4-6 a) |
- |
Galina Karpenko, Darja Andrejeva |
2-05 |
17:30 - 19:00
|
Raduga kontsertkoor (hääleseade) |
- |
Galina Morozova-Iljenko |
14-05 |
17:40 - 18:50
|
KT Stuudio |
T3 |
Liisi-Lotte Kinks |
15-0 |
17:45 - 18:30
|
Solfedžo |
pilliõppe solf. II - III tase (4-5 aastat õppivad) eesti k. |
Jelena Kim |
2-14 |
17:45 - 18:30
|
Raduga kontsertkoor (A+B) |
- |
Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova |
14-0 |
17:45 - 18:30
|
KT Stuudio |
TL4 |
Mari Kalling |
2-15 |
17:45 - 18:30
|
Folkstuudio Piibar (rühmatund) |
- |
Jaagup Kippar |
35-11 |
18:00 - 18:45
|
Kitarriõpe |
- |
Andrei Lukjanov |
2-02 |
18:00 - 18:45
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
18:00 - 18:45
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
18:00 - 20:15
|
Maalimine |
Joonistamine |
Karola Kaugema |
31-10 |
18:00 - 18:45
|
Klaveriõpe |
- |
Veronica Khoretskaya |
14-06 |
18:00 - 18:45
|
Pop-jazz laul |
- |
Elina Salumäe |
35-05 |
18:10 - 18:55
|
Ellerheina ettevalmistuskoor (5 a) |
- |
Maarian Toompere |
2-06 |
18:15 - 19:00
|
Ellerheina mudilaskoor |
(4. klassi duetid) |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-07 |
18:15 - 19:00
|
Ellerheina lastekoor |
(hääleseade) |
Ilona Muhel |
12-08 |
18:15 - 19:00
|
Ellerheina mudilaskoor (4. kl klassi duetid) |
- |
Mallika Veeperv, Marit Koit |
12-05 |
18:15 - 19:00
|
Kitarriõpe |
- |
Aleksandra Bondaruk |
Kullo Lastegalerii Kuninga 6 |
18:15 - 19:45
|
KT Stuudio |
S8 |
Miriam Plaamus |
24-02 |
18:15 - 19:25
|
KT Stuudio |
T1 |
Mirjam Murel-Punder |
3K saal |
18:15 - 19:00
|
Ellerheina mudilaskoor |
(IV tasandus) |
Aale Rosenstrauch |
12-06 |
18:30 - 19:15
|
Folkstuudio Piibar |
- |
Jaagup Kippar |
35-11 |
18:30 - 19:15
|
Kitarriõpe |
- |
Mihkel Kuusler |
35-14 |
18:30 - 20:45
|
Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) |
- |
Erki Leitaru |
21-07 |
18:30 - 19:15
|
Raduga kontsertkoor (B) |
- |
Jelena Orlova, Natalja Kuzina, Julia Krehova |
14-0 |
18:30 - 20:45
|
Elektroonika ja robootika (alates 10 a.) |
- |
Erki Leitaru |
21-07 |
18:30 - 19:15
|
Solfedžo |
pilliõppe solf. I tase (1-2 aastat õppivad) vene k. |
Jelena Kim |
2-14 |
18:30 - 19:15
|
KT Stuudio |
TL5 |
Mari Kalling |
2-15 |
18:30 - 19:15
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm Sipelgad |
Helerin Rauna, Juliana Juganson |
13-10 |
18:45 - 19:30
|
Trummiõpe |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
18:45 - 19:30
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
18:45 - 19:30
|
Trummiõpe |
- |
Elvis Jakobson |
01-14 |
18:45 - 19:30
|
Trummiõpe |
- |
Joosep Voolmaa |
01-15 |
19:00 - 20:30
|
KT Stuudio |
KT-T |
Anneli Markov/ Sandra Põld |
15-0 |
19:00 - 19:45
|
Ellerheina ettevalmistuskoor (6 a) |
- |
Maarian Toompere |
2-06 |
19:15 - 20:00
|
Kitarriõpe |
- |
Mihkel Kuusler |
35-14 |
19:15 - 20:00
|
Folkstuudio Piibar |
- |
Jaagup Kippar |
35-11 |
19:15 - 20:45
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm Esindus |
Helena-Mariana Reimann, Juliana Juganson |
13-0 |
19:30 - 20:15
|
Trummiõpe |
- |
Lauri Põld |
01-13 |
19:30 - 21:45
|
Tantsuansambel Sõleke |
rühm VIL2 |
Helerin Rauna, Siiri Alango |
11-0 |